Zvezdan Pešović

Generalni direktor

Telefon: 064/640-24-04
Email: zvezdan@model5.rs

Dejan Ivanović

Tehnički direktor

Telefon: 069/640-101
Email: dejan.ivanovic@model5.rs

Dejana Ratković

Šef računovodstva

Telefon: 069/640-102
Email: dejana.ratkovic@model5.rs 

Olivera Pešović

Računovođa

Telefon: 069/540-0455
Email: olivera.pesovic@model5.rs

Komercijalni sektor

Mirko Mandić

Menadžer razvoja poslovanja

Telefon: 069/640-415
Email: mirko.mandic@model5.rs

Marijana Prinčevac

Menadžer prodaje i marketinga

Telefon: 069/640-406
Email: marijana.princevac@model5.rs

Milica Pešović

Referent nabavke

Telefon: 069/640-105
Email: milica@model5.rs

Jelica Petrić

Poslovni sekretar

Telefon: 069/640-204
Email: jelica.petric@model5.rs 

Tijana Radmanović

Poslovni asistent

Telefon: 069/640-206
Email: tijana@model5.rs

Vladislav Kruškonja

Pravnik

Telefon: 069/640 216
Email: vladislav@model5.rs

Katarina Zeljko

Menadžer kvalitet

Telefon: 063/380 358
Email: katarina@model5.rs

Magacin

Stanko Ilić

Magacioner

Telefon: 069/640-040
Email: stanko@model5.rs 

Projektni biro

Nataša Roshan

Projektant

Telefon:
Email:

Stefan Radosavljević

Projektant

Telefon: 069/640-103
Email: stefan.radosavljevic@model5.rs

Milena Videnović

Projektant

Telefon:
Email: milena.videnovic@model5.rs

Operativa

Vladan Krsmanović

Poslovođa za vertikalnu signalizaciju

Telefon: 069/640-203
Email: vladan @model5.rs

Aleksandar Ratković

Poslovođa za horizontalnu signalizaciju

Telefon: 069/640-202
Email:

Veljko Stanić

Poslovođa za saobraćajnu opremu

Telefon: 069/640-201
Email: veljko@model5.rs

Boris Mirčević

Poslovođa za usporivače saobraćaja

Telefon: 069/640-404
Email: boris@model5.rs

Miloš Vilotić

Rukovodilac gradilišta

Telefon: 069/640-208
Email:

Ivan Arsić

Rukovodilac grafičkog biroa

Telefon:
Email: iarsic.model5@gmail.com

Jovan Pupovac

Radnik u štampariji

Telefon:
Email: